Понеділок, 4 Березня

У Львові продовжили карантин та обмежили роботу кафе та ресторанів

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Сьогодні у Львові відбулося засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС. Комісія прийняла рішення продовжити карантин у місті до 7 липня та обмежити роботу закладів харчування після 22.00 год.

Також буде посилено роботу моніторингових груп.

«Сьогодні відбулося засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС, на якому ми розглядали протокол, який був прийнятий вчора на обласній комісії з питань ТЕБ і НС. Було прийнято ряд рішень. Перш за все було продовжено карантинні заходи до 7 липня.

Також на обласній комісії було прийнято рішення про обмеження роботи закладів громадського харчування до 22.00 год, тому таке рішення було прийняте й на міській комісії. Відтак в закладах громадського харчування, що знаходяться на території міста Львова, обмежується робота після 22.00 год.

Окрім того, ми прийняли рішення про активізацію роботи моніторингових груп, які створені при районних адміністраціях (за участі представників Держпродспоживслужби та працівників Національної поліції), при управлінні транспорту та при управлінні спорту. Всі ці моніторингові групи перевіряють дотримання карантинних вимог”, — розповіла Галина Слічна, очільниця міського штабу із прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції у Львові.