П’ятниця, 19 Липня

Медведчук прокоментував напад на Наталію Королевську у Львові

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Засідання комітету ВРУ у Львові було “зірвано” через повне “потурання місцевої влади”. Про це заявив голова Політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народний депутат Віктор Медведчук.

За словами Медведчука, завдяки бездіяльності влади “радикали” почувають себе в Україні цілком привільно і це черговий раз підтвердив скандал через зрив виїзного засідання Комітету ВРУ з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

«Провокатори, які представляють націонал-радикальні сили, зірвали виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, що проходив у Львівській обласній державній адміністрації. Злочинні дії представників “Нацкорпуса”, ветеранів АТО і радикалів з націоналістичних організацій були спрямовані проти народного депутата від “Опозиційної платформи ‒ За життя” Наталії Королевської, яка гідно відповіла на всі випади», – зазначив політик.

На думку Медведчука, те, що сталася у Львівській ОДА, показало, що влада так і не повернула собі монополію на застосування сили.

«Радикали привільно почувають себе не просто на вулиці, а на офіційному засіданні парламентського комітету, в будівлі центрального органу виконавчої влади області. Зрив засідання комітету і перешкоджання діяльності народних депутатів відбувалися при повному потуранні і мовчазній підтримці місцевої влади…» – підкреслив народний депутат.

Парламентарій зазначив, що цей інцидент демонструє незацікавленість влади у вирішенні проблем соцзахисту пересічних мешканців Львова. До того ж, додав нардеп, все це відбувалося на тлі повної безпорадності правоохоронних органів.

«Впевнений, що всі винні у зриві засідання Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів повинні бути притягнуті до кримінальної відповідальності», – резюмував Віктор Медведчук.

Нагадаємо, народну депутатку від ОПЗЖ Наталію Королевську під вигуки «Ганьба!», «Чомодан, вокзал, Росія!» вигнали з Львівської ОДА.

Активісти вимагали, аби Королевська сказала, чий Крим та те, чи є Росія агресором. Відповідаючи на запитання, нардепка визнала, що Крим, Донецьк та Луганськ – це Україна, а от на запитання про те, чи є Росія агресором не відповіла. Це дуже обурило активістів.