П’ятниця, 24 Травня

Нардепку Королевську вигнали з Львівської обласної адміністрації під вигуки “Чемодан, вокзал, Росія!”

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Народну депутатку від ОПЗЖ Наталію Королевську під вигуки «Ганьба!», «Чомодан, вокзал, Росія!» вигнали з Львівської ОДА, передає Zaxid.net.

Нардепка прибула в ЛОДА для участі у виїзному засіданні комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, однак у підсумку засідання зірвали вуличні активісти через присутність нардепки, відомої своїми пропутінськими поглядами.

На виїзному засіданні комітету планували обговорити новий трудовий кодекс та систему пенсійного забезпечення. Окрім парламентарів, були також присутні голова ЛОДА Максим Козицький, керівники пенсійного фонду, організацій роботодаців та профспілок.

Оскільки участь Королевської у засіданні у Львові була попередньо анонсована, до ЛОДА прийшли близько 20 львівських активістів, серед яких ветерани АТО, представники Української спілки учасників АТО, «Рабів до раю не впускають».

Вони вимагали, аби Королевська сказала, чий Крим та те, чи є Росія агресором. Відповідаючи на запитання, нардепка визнала, що Крим, Донецьк та Луганськ – це Україна, а от на запитання про те, чи є Росія агресором не відповіла. Це дуже обурило активістів.

Нардеп від «Європейської солідарності» Микола Княжицький спробував втихомирити активістів, аби вони не зривали засідання комітету, однак це не допомогло. Тоді голова комітету, нардепка від «Слуги народу» Галина Третьякова оголосила перерву.

Королевська вийшла з залу та покинула будівлю ЛОДА під вигуки «Геть зі Львова!», «Ганьба!», «Чемодан, вокзал, Росія!».

Сьогодні у м.Львові, Наталя Королевська взяла участь у виїздному засіданні комітету: Соціальної політики та захисту прав ветеранів!

Gepostet von Ігор Стефанюк am Donnerstag, 27. Februar 2020

Після 20-хвилинної перерви перший заступник голови комітету, нардеп від “Батьківщини” Михайло Цимбалюк повідомив, що Королевська покинула виїзне засідання комітету у Львові та їде до Києва.

Згодом в ОПЗЖ випадок з Королевською у Львові назвали “провокацією, організованою проплаченими псевдопатріотами”.

“Сьогодні у Львові, на виїзному засіданні комітету з питань соціальної політики, ми розглядали питання соціального захисту людей. Наша політична сила рішуче налаштована на повернення миру до України і відновлення єдності країни, але, на жаль, є сили, яким вигідний більш глибокий розкол – вони, руками своїх псевдопатріотів, роблять все для того, щоб розколювати Україну. В знак протесту проти таких політичних провокацій, я прийняла рішення покинути засідання комітету з питань соцполітики і провела зустріч з представниками громадських організацій”, – сказала Королевська, яку цитує пресслужба партії.