Львівські медики врятували підлітка з Бахмута, якому на голову під час обстрілу впала стеля

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

16-річний Роман з Бахмута разом з рідними ледве не загинув у власному будинку. Родині вдалося вибратися з-під завалів, однак хлопець отримав мінно-вибухову травму руки. Історію Романа розповідають у Першому медичному об’єднанні Львова.

Будинок хлопця обстріляли о 02:30, коли люди, користуючись хвилинами тиші, намагалися заснути після недавніх обстрілів.

Дім почало трясти, а за мить на голову хлопцю впала стеля.

Закривавленому підлітку з травмою голови і руки дивом вдалося вибрався з-під завалів. Родичі також врятувалися. Будинок, де вони мешкали, згорів.

Постраждалу родину спочатку госпіталізували до лікарні Краматорська, а потім Рому транспортували до Національного реабілітаційного центру “Незламні” Першого медоб’єднання Львова.

У юнака – мінно-вибухова травма правої кисті, відкритий косий перелом двох пальців з довгою лінією зламу та дефекти шкіри.

У Львові гіпсову пов’язку Ромі змінили на зручніший ортез, а щоб загоїти дефекту поверхні руки, лікарі використали штучні епідермальні лоскути.

Наразі, за словами медиків, стан підлітка суттєво поліпшився. Його відпустили з лікарні на амбулаторне лікування.

“І хоча Роминого будинку більше немає, а за рідне місто точаться запеклі бої, він з родиною мріє якнайшвидше повернутися у Бахмут. Незламний хлопець хоче жити у своєму незламному місті”, – кажуть у лікарні.