Льодова арена і не тільки: як виглядатиме друга черга СТРЦ «Спартак»

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

В інтернеті показали оновлену презентацію другої черги будівництва спортивно-торговельно-розважального центру «Спартак» на вулиці Гетьмана Мазепи, 1Б. У межах цього проекту у Львові має з’явитись багатофункційна льодова арена, офісні будівлі, великий громадський простір та нові торгові площі.

Спорудження другої черги СТРЦ «Spartak» розпочали у вересні 2019 року. Водночас договір оренди земельної ділянки закінчився 1 січня 2020 року і досі його не продовжили у мерії.

Міський голова у лютому 2020 року сказав, що це нечесно взяти ділянку на пільгових засадах під “прапором спорту”, але зробити там торговий центр, за який потрібно доплачувати у бюджети різних рівнів зовсім інші суми. В ідеалі, новобудова першої черги мала бути, за словами мерії, не лише торговим центром, а в першу чергу – спортивним комплексом, чого нема, а обіцяється вже в другій черзі проекту.

Отже що має з’явитись у другій черзі СТРЦ Спартак

Багатофункційна льодова арена, покриття якої відповідатиме вимогам стандарту міжнародної федерації хокею та федерації фігурного катання на ковзанах. Площа професійного льоду 1745 квадратних метрів з габаритами 30х60 м.

Як стверджують в компанії, льодова арена СТРЦ Спартак, це не просто ковзанка для відвідувачів, це унікальний комплекс, який дасть поштовх для розвитку льодових видів спорту. Льодова арена зможе використовуватися місцевими жителями, спортсменами, школами і клубами.

“Якщо арена запропонує своїм відвідувачам цікаве проведення часу і функціонуватиме в зручний для них час, то вона стане популярним місцем серед відвідувачів”, – ідеться в презентації.

Тут буде наземна закрита автостоянка. Дах розміром 5270 квадратних метрів буде відкритим для загального користування відвідувачами комплексу. Громадський простір складатиме 3746 квадратних метрів.

У новій черзі постануть торгово-розважальні площі, офіси і food-корти європейського зразка, тобто секція з ресторанами та кафе.

Збережуть й унікальне джерело мінеральної води, яке облагородили в межах першої черги.

Площа благоустрою та озеленення в межах ділянки та експлуатованого даху складе 10186 квадратних метрів.

Серед місць для спортивних ігор та відпочинку будуть дитячої зони та фонтан.

Для маломобільних груп населення облаштують пандуси з кутом нахилу не більше 8 відсотків.

Весь загальний комплекс зможе залучити 2600 робочих місць.

Розвиток району

Район вулиці Мазепи та Замарстинівської поступово розбудовується, заселяються нові люди, тому є необхідність оновленні та в облаштуванні додаткової інфраструктури.

Так, у наступному році у Львові планують розпочати ремонт вулиці Мазепи та Грінченка.

Мер Львова Андрій Садовий хоче продовжити трамвайну колію від вулиці Замарстинівської до вулиці Мазепи. Після продовження колії трамвай мають запустити від вулиці Мазепи до Сихова.

Share.