П’ятниця, 17 Вересня

Вулиці Мазепи та Грінченка планують відремонтувати у наступному році

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У наступному році у Львові планують відремонтувати вулиці Мазепи та Грінченка.

Про це повідомила заступниця міського голови з питань ЖКГ Ірина Маруняк, передає Твоє Місто.

Проект виготовили два роки тому в ЛКП «Інститут просторового розвитку». Ця ж проектна організація по субпідряду розробляла дорожню частину реконструкції вулиці Грінченка.

Візуалізація

Візуалізація

Після реконструкції на вулиці Мазепи буде чотири смуги: крайні праві смуги будуть призначені для приватного транспорту, а посередині вулиці облаштують виділені смуги для громадського транспорту. Уздовж Мазепи будуть велосмуги.

Зупинки громадського транспорту будуть «острівного» типу з шириною 3 м та будуть розташовані між смугою громадського та приватного транспорту. Зупинки будуть розташовані або одна навпроти одної, або трохи зміщені.

Візуалізація

На перехресті вул. Мазепи і Замарстинівської мають створити кільце з двома смугами руху, де розділятимуть потоки на приватний і громадський транспорт.

На перехресті вул. Мазепи – Орлика облаштують регульований пішохідний перехід з острівцем безпеки, а на перехресті з вул. Мазепи – Миколайчука планують облаштувати додаткові лівоповоротні смуги для приватного транспорту.

Також проектом передбачені умови для облаштування двох нових тролейбусних маршрутів. Паркування в смугах обіцяють забрати.

Візуалізація

Візуалізація

Як уточнив у коментарі Tvoemisto.tv директор ЛКП «Інститут просторового розвитку» Олег Шмід, реконструкція Мазепи коштуватиме 180 млн грн, а Грінченка – 90 млн грн.

Але кошторис може змінитися, адже проект виготовили ще два роки тому. Проект Мазепи схожий до проєкту реконструкції Грінченка. Обидві вулиці планують робити у комплексі. Цими вулицями їздять шість автобусних і один тролейбусний маршрут. 

Share.