Понеділок, 8 Серпня

Львівський Парк культури придбає новий атракціон

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

ЛКП “Львівський центральний парк культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького” замовив атракціон за 964 тис грн.

Львівське комунальне підприємство “Львівський центральний парк культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького” оголосив тендер у системі ProZorro на атракціон сімейний “Літаюча машина”, який переможець тендеру має поставити до 31 грудня 2019 року.

Аукціон стартує 1 березня, а очікувана вартість послуг становить 964 810 грн.

Як йдеться у закупівлі, атракціон має бути таким: закріплений на металевій платформі автомобіль, який рухається в одну і в протилежну сторону разом з платформою по металевих направляючих (двохвильовий трек). Автомобіль повинен мати яскравий вигляд та бути оснащений мигаючими світловими вогнями з усіх боків. Крім руху і розгойдування машина повинна обертатися на 360 градусів навколо своєї осі.

Авто має бути обладнане ременями безпеки для кожного пасажира, а також атракціон повинен бути укомплектований безпечними та зручними сходами.

Довжина треку має становити 12 метрів, висота акракціону – 2,7 метрів, кількість посадочних місць – 8 дорослих або 11 дітей віком до 10 років.

Нагадаємо, торік у листопаді з Парку культури демонтували легендарний атракціон «Сюрприз», якому було майже 40 років.

Після демонтажу «Сюрпризу» у львівському парку культури залишиться 9 атракціонів радянських часів, з яких 2 екстремальні: «Клоун» і «Орбіта». Також у 2016-2017 рр. в парку встановили декілька нових дитячих атракціонів італійського виробництва.

Share.