Вівторок, 9 Серпня

У Парку культури демонтують легендарний атракціон «Сюрприз»

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

У п’ятницю, 9 листопада, виконком ЛМР визнав атракціон «Сюрприз» непридатним для використання і вирішив списати його з балансу Парку культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького, пише Zaxid.net.

Під час прийняття рішення члени виконкому керувались експертним висновком про стан атракціону. Експерти підтвердили, що «Сюрприз» 1979 року виготовлення більше не підлягає експлуатації і оцінили його вартість у 6 тис. грн.

Відтак атракціон спишуть з балансу парку, а згодом демонтують і здадуть на металобрухт.

«На місці «Сюрприза» ми плануємо встановити схожий, але більш сучасний і драйвовий атракціон – центрифугу італійського виробництва. Ми вже контактували з виробниками, поки що шукаємо кошти», – розповів ZAXID.NET директор львівського Парку культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького Олександр Молодий.

Атракціони «Сюрприз» були типовими для розважальних парків на території колишнього СРСР.

Від 1989 року «Сюрприз» був одним з небагатьох екстремальних атракціонів у львівському парку культури. Цю модель атракціонів розробили і виробляли в Росії від 1974 року.

Атракціон «Сюрприз» у парку культури, 1984 рік © lvivcenter.org

Після демонтажу «Сюрпризу» у львівському парку культури залишиться 9 атракціонів радянських часів, з яких 2 екстремальні: «Клоун» і «Орбіта». Також у 2016-2017 рр. в парку встановили декілька нових дитячих атракціонів ітілійського виробництва.

Share.