Вівторок, 27 Лютого

Львівським медикам, котрі заразились коронавірусом, виплатять по 20 тисяч гривень

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Станом на 27 квітня, 27 медичних працівників, котрі підхопили інфекцію коронавірусу, отримають від міста виплату по 20 тис грн кожен. Про це повідомила у пресслужбі Львівської міської ради.

Відповідне розпорядження 27 квітня підписав мер міста Андрій Садовий. Розповідаючи про це у відеозверненні, він також запросив мерів інших українських міст долучитись до ініціативи та подякувати таким чином медикам у своїх містах за нелегку роботу під час пандемії.

«Я сьогодні підписав розпорядження, яке стосується 27 львівських медичних працівників, котрі заразились COVID-19. Кожен з них отримає по 20 тис грн. Вони рятували наше з вами життя, ризикуючи своїм. Велике прохання до усіх міських голів, хто має таку можливість, допомагайте медикам, підтримайте їх у цей складний час. Шановні медики, ви — наші герої, ми вас любимо і шануємо», — зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

У міському штабі з протидії поширенню коронавірусу зауважили, що мова йшла про 27 медичних працівників міських установ. Середи них: 5 — лікарів, 9 — медичних сестер, 8 — лаборантів, 2 — рентген-лаборантів, 3 осіб молодшого медичного персоналу.

Станом на ранок 28 квітня на Львівщині 371 підтверджений випадок інфікування к-вірусом, 13 з яких були летальними.

До речі, 28 квітня мер Львова Андрій Садовий на кілька днів пішов на самоізоляцію та працюватиме з власної будівлі через підвищену температуру кілька днів тому.