П’ятниця, 1 Березня

Андрій Садовий на кілька днів самоізолювався, лікарі порекомендували

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Мер Львова Андрій Садовий на кілька днів пішов на самоізоляцію та працюватиме з власної будівлі через підвищену температуру кілька днів тому. Садовий сказав, що почувається зараз добре, проте за порадою лікарів йому краще перебути кілька днів удома.

Як він розказав під час ефіру на «Львівській хвилі», у суботу в нього була зафіксована підвищена температура. В результаті меру міста провели експрес-тест та ПЛР-аналіз на новий к-вірус. Результати виявились негативними.

«Сьогодні і вчора почуваюсь дуже добре, температура 36,6. А в суботу та неділю мав трішки підвищену температуру. Тож я зробив і експрес-тест, і ПЛР-тест. Слава Богу, результати негативні. Але лікарі порадили хоча б кілька днів попрацювати з дому. Загалом все добре. Я особисто пройшов всю процедуру, побачив, як це працює. Якщо є якісь підозри, усім раджу: краще звернутись до сімейного лікаря, а не чекати, що якось мине», – мовив Андрій Садовий.

ДО слова, станом на ранок 28 квітня на Львівщині підтверджено 371 випадок інфікування коронавірусом, з них 13 летальні.

22 квітня уряд прийняв рішення продовжити карантин в Україні до 11 травня, натомість скасували декілька заборон.

Довідка: Самоізоляція – це утримання від контактування з іншими особами для того, щоб зменшити ризики інфікування. Це стосується усіх ситуацій, де можливий контакт з людьми, у тому числі публічні заходи, робота, навчання, релігійні служби, спортивні змагання, розважальні заходи, користування громадським транспортом, відвідування закладів громадського харчування і. т.п.