Понеділок, 24 Січня

Львів’янка Наталка Петрик з’явилася на обкладинці журналу Elle Ukraine

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Переможниця другого сезону проекту “Модель XL” 23-річна львів’янка Наталка Петрик знялася у професійній фотосесії в Парижі. Місцем для зйомки обрали дах відомого шопінг-центру.

Результат роботи зможемо оцінити вже в січні – саме тоді Наталка прикрасить обкладинку українського ELLE.

У новому випуску старший редактор ELLE Наталія Пасічник поговорила з Наталкою Петрик про покоління Z, нові стандарти краси та стажування в мішленівських ресторанах [ред. Андре Мішлен був головою всесвітньо відомої компанії, яка спеціалізується на випуску шин].

Дівчина позує в чорному лаковому плащі від Андре Тана з зачесаним назад волоссям. “Ось і стали ми один у одного першими. Безмежна вдячність усій команді, яка створила цей результат”, – написала в своєму мікроблозі Наталка.

“Ми знімали в Парижі на даху відомого універмагу, на вулиці було +5 градусів. Наталка була в літній колекції a.TaN Plus Size, але вона навіть не подала виду на скільки їй було холодно, а це говорить про те, що вона справжній професіонал” , – прокоментував дизайнер.

© instagram.com/modelxl1plus1

© instagram.com/modelxl1plus1

Фото з Instagram Наталки Петрик

Фото з Instagram Наталки Петрик

Нагадаємо, переможницею популярного телепроекту «Модель XL» («1 + 1») стала 23-річна львів’янка Наталя Петрик. Учасниця шоу буквально вирвала перемогу у конкуренток в останньому конкурсі – дефіле на показі нової колекції Андре Тана в рамках українського Тижня моди.

Відомо, що Наталя Петрик покинула навчання в Львівському університеті на юридичному факультеті і вибрала заняття кулінарією. Вона брала участь в проекті «МастерШеф», а останнім часом їздила по Україні з кулінарними майстер-класами.

Раніше повідомлялось, що Наталка зніметься у професійній фотосесії в столиці моди – Парижі, прикрасить обкладинку глянцевого журналу і стане обличчям нової лінійки одягу для пишних дівчат від Андре Тана.

Share.