Понеділок, 15 Серпня

Львів’янка Наталія Петрик перемогла в проекті “Модель XL”

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Переможницею популярного телепроекту «Модель XL» («1 + 1») стала 23-річна львів’янка Наталя Петрик. Учасниця шоу буквально вирвала перемогу у конкуренток в останньому конкурсі – дефіле на показі нової колекції Андре Тана в рамках українського Тижня моди.

Одним з перших привітав Наталію з перемогою її батько – Юрій Петрик – мер міста Добромиль Львівської області, повідомляють Факти.

Фото: Наталія Петрик (instagram.com/nataliapetryk)

“Тато не розглядав серйозно моє бажання брати участь в проекті”, – зізналася Наталя. – Він думав, що я проведу в шоу кілька тижнів і повернуся. Але мені хотілося довести своїм батькам, що я здатна досягати цілей і хочу сама приймати рішення про те, який шлях мені вибирати.

Фото: Наталія Петрик (instagram.com/modelxl1plus1)

Відомо, що Наталя Петрик покинула навчання в Львівському університеті на юридичному факультеті і вибрала заняття кулінарією. Вона брала участь в проекті «МастерШеф», а останнім часом їздила по Україні з кулінарними майстер-класами.

Фото: Наталія Петрик (instagram.com/nataliapetryk)

“Зараз я хочу спробувати себе як модель”, – сказала Наталія. – Мені цікаво знайомитися з новими людьми, подорожувати. Але, може, прийде час – і я знову повернуся до кулінарії.

Фото: Наталія Петрик (instagram.com/nataliapetryk)

Фото з соцмережі Наталі

Як переможниці другого сезону «Модель XL» Наталія зніметься у професійній фотосесії в столиці моди – Парижі, прикрасить обкладинку глянцевого журналу і стане обличчям нової лінійки одягу для пишних дівчат від Андре Тана.

В 10 випуску фіналістки Наталія Петрик, Ганна Логвінова та Ірина Віршик позували на конях у воді, відвідали офіс журналу Elle, де їх чекала співбесіда з Сонею Забугою, і взяли участь у показі Андре Тана в рамках Ukrainian Fashion Week.

Фото: Наталка Петрик та судді Модель XL (прес-служба 1+1)

У підсумку судді проекту – Катерина Осадча, Тетяна Мацкевич, Андре Тан і Богдан Юсипчук – віддали перевагу Наталці.

Великою перевагою на проекті стало те, що Наталя володіє 7 мовами і завжди додає креатив в знімальний процес.

За час участі в проекті Петрик схудла на вісім кілограмів.

Фото: Андре Тан, Наталка Петрик і Катя Осадча (instagram.com/andre_tan_official)

Один з членів журі Андре Тан привітав дівчину на своїй сторінці в Instagram, поділившись спільним фото з нею і Катею Осадчою.

Share.