Субота, 15 Червня

Коли відкриють другу чергу вулиці Шевченка?

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові завершили перший етап ремонту дороги вулиці Шевченка, облаштувавши кільцевий рух у формі квазі-кільця. Тепер розпочинають ремонтні роботи на відрізку від церкви св. Анни до вул. Ярослава Мудрого, а потім візьмуться за останню ділянку — від вул. Ярослава Мудрого до вул. Залізничної.

Також пришвидшать проектування вул. Суботівської. Про це розповів мер Львова Андрій Садовий в ефірі радіо «Львівська хвиля».

Наступною для реконструкції перекриють ще одну ділянку – від Ярослава Мудрого до Залізничної. Другий етап робіт на ділянці вулиці Шевченка обіцяють завершити до кінця осені. На цьому відрізку замінять усі комунікації та облаштують нове дорожнє покриття.

“Тут вже демонтували дорожнє покриття, монтують водогін і перепідключають будинки до колектора, бо за результатами дослідження ЛМКП «Львівводоканал» колектор в нормальному стані. Колектор на цьому відрізку буде лише укріплюватися. Заміна колектора буде на третій ділянці вул. Шевченка“, – пояснив Андрій Білий, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Виконує роботи ТзОВ «Онур», яке перемогло у тендері. Вартість ремонту всієї ділянки становить 58, 8 мільйонів гривень.

За словами Андрія Білого, заступника директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, пропускна здатність транспорту цього нового вузла на вул. Шевченка-Левандівська збільшилася на 70%.

Реконструкцію вулиці Шевченка розпочали у березні.

“Також, на жаль, на цьому відрізку не вдалося зберегти дерева, бо тут дуже вузька вулиця і прокладання двох магістральних водогонів пошкоджувало коріння, тому був високий ризик, що потім дерева будуть аварійними і зможуть впасти. Тому прийняли рішення висадити нові дерева після заміни усіх мереж“, – він додав.

Нагадаємо, що у Львові тимчасово змінять схему руху двох трамвайних маршрутів. Через капітальний ремонт трамвайної колії на вулиці Дорошенка біля зупинки «Головна пошта» відбудуться зміни в русі трамвайних маршрутів №1 та №2.