Понеділок, 24 Червня

Квазікільце на Шевченка відкрили для руху: як тепер виглядає

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Завершився перший етап ремонту вулиці Шевченка, який передбачав облаштування кільцевого руху на вул. Шевченка, вул. Левандівська, вул. Проектована, вул. Залізнична.

Сьогодні зранку квазікільце відкрили для руху транспорту.

“Тут бачимо прекрасне асфальтне покриття, велодоріжки, хороші хідники, і просто гордість, що львів’яни змогли це зробити. Звичайно, що ще дещо потрібно буде доробити — ознакувати велодоріжки, висадити кущі.

Наступний етап ремонту вул. Шевченка — це частина від церкви св. Анни до вул. Ярослава Мудрого. Вона зараз в роботі. До кінця цього року плануємо її зробити. А закінчивши її, зразу беремося за третю ділянку — від вул. Ярослава Мудрого до вул. Залізничної”, – зазначив мер міста Андрій Садовий.

Фото ЛМР

Фото ЛМР

Фото ЛМР

Фото ЛМР

Фото ЛМР

Фото ЛМР

Фото ЛМР

Фото ЛМР

Фото ЛМР

Фото ЛМР

Фото ЛМР

“Сьогодні зранку квазікільце відкрили для проїзду автомобілів. Загалом концепція дуже проста — рух транспорту здійснюється по колу. Щоб прискорити рух громадського транспорту, який перевозить значно більшу кількість людей, для нього є дві смуги по вул. Шевченка і вул. Левандівській. Всі інші рухаються по колу”, – наголосив Андрій Білий, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Втім, на щойнозданому відрізку вулиці вже знайшли недоліки.

Фото Зручне місто

Фото Зручне місто