Понеділок, 15 Квітня

Кінотеатри та театри планують відкрити в липні

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Кінотеатри, театри та концертні організації в Україні хочуть відкрити на четвертому-п’ятому етапі виходу з карантину (приблизно в липні), заявила в. о. міністра культури та інформаційної політики Світлана Фоменко. Про це повідомляє УНІАН.

“Наразі ми, навіть не стільки ми, скільки головний санітарний лікар, не вбачаємо за можливе відкрити для відвідування ані кінотеатри, ані концертні організації, ані театри. За підрахунками і нашими дискусіями, ми думаємо, що це вже приблизно четвертий-п’ятий етапи виходу з карантину, коли вже майже всі обмеження будуть скасовані”, – розповіла Світлана Фоменко.

Також вона зазначила, що все залежатиме від того, як буде розвиватися ситуація з коронавірусом.

До слова, 11 травня у Львові ввели пом’якшення карантинних обмежень, зокрема — було дозволено роботу автокінотеатрів. Відповідно у Львові розпочали роботу два такі автокінотеатри.

13 травня на даху багаторівневого паркінгу ТВК «Південний» відкрився автокінотеатр. Фільми тут показують на екрані, розміром 10 на 5 метрів. А 14 травня на парковці стадіону «Арена Львів» розпочав роботу автокінотеатр Kinolife Cinema.

Організатори підкреслюють, що автокінотеатр є безпечною розвагою в карантинний час, оскільки глядач не залишає свого авто, а звук транслюється у авто на FM-хвилі.

Щодо театрів, то зараз Інститут стратегії культури та Львівський театр ляльок у Львові влаштовують в дворах будинків вистави просто неба. 17 березня відбувся перший показ вистави «Наш веселий Колобок» у чотирьох районах Львова.

Нагадаємо, 12 березня міський штаб із прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції у Львові прийняв рішення, в якому звернувся до всіх кінотеатрів Львова з прохання призупинити діяльність на час карантину.