Понеділок, 15 Квітня

Львівський театр ляльок показав виставу про Колобка просто неба у 4 районах міста

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

17 травня Інститут стратегії культури та Львівський театр ляльок влаштували у дворах будинків Львова виставу «Наш веселий Колобок» просто неба. Подивитись мали змогу мешканці чотирьох районів. І маленьким (як і великим) глядачам не треба виходити на вулицю: вони дивились на постановку зі своїх вікон та на відстані у дворику.

У цієї казки виявився щасливий фінал, адже під час своїх подорожей головний герой здружується з Їжачком, а Лисиця його не з’їдає. Побачити постановку на вулиці Суботівській (Левандівка) вийшли цілими сім’ями. Хтось дивився її з вікон багатоповерхівок, інші ж стояли надворі. Майже всі глядачі одягнули маски та старались дотриматися дистанції, пише Zaxid.net.

«У мене двоє дітей, їм скучно весь час сидіти вдома. Уроки уроками, але розваг таких хочеться. До карантину ми ходили на вистави в “Супутник», – розповіла жителька району Надія Попович.

Вулична вистава втілювалась з дотриманням усіх правил послабленого карантину, зокрема відстані між глядачами й акторами. Актори також були в масках і рукавичках.

Окрім вул. Суботівської, виставу також показали на вул. Мазепи, 18, вул. Чукаріна, 24-26 та вул. Бойківській, 5в.

«Ляльки досить великі. Я спеціально піднялась на восьмий поверх, аби переконатись у тому, що гру добре видно. І це справді так. Насправді актори скучили за людьми й роботою», – каже керівниця відділу промоції Театру ляльок Марія Михайлик.

Тим часом побачити казки від лялькарів хочуть ще більше львів’ян.

«До нас звернулися керівники ОСББ та мешканці інших дворів. Вони запитують: “А коли приїдете?”. Так, ми старували й як інституція плануємо формувати таку мобільну сцену, із якою будемо їздити по дворах. І не тільки з ляльковим театром», – зазначила керівниця Інституту стратегії культури Юлія Хомчин.

Такі ж мандрівні вистави міські театри хочуть влаштувати й у червні.