П’ятниця, 30 Вересня

Кілька десятків підприємців пікетували львівську Ратушу через карантинні обмеження

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Сьогодні, 12 травня, у Львові відбулась акція львівських активістів та підприємців, які вийшли на одиночний пікет під Львівську міськраду, вимагаючи від міської влади дозволу працювати їхньому бізнесу.

Активісти вимагали від влади Львова прозорих, зрозумілих і однакових для всі правил для бізнесу в умовах карантину. Усі присутні дотримувалися соціальної дистанції та були в захисних масках та рукавичках. Вони тримали плакати із написами: «Кожен з нас Епіцентр!», «Своїм все, іншим карантин», «Дайте нам працювати!», пише День.

«Чому Епіцентру працювати можна, а нам – ні?! Там люди юрбами товчуться, в багатьох відсутній індивідуальний захист. А я в свій невеликий магазин не можу запустити навіть по одному клієнтів. Хоч буду дотримуватися всіх норм, але нас хочуть задушити, не дають працювати! Мер, який позиціонує себе дуже європейським так чинити не може!», – наголосив один із учасників акції.

Фото: Олена Ляхович / Гал-інфо

Крім того, місцеві підприємці вимагали розблокувати діяльність транспорту у Львові з дотриманням карантинних вимог.

До людей вийшов заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко. Підприємці вимагали у нього, щоб негайно відбулося засідання міської комісії ТЕБ і НС на якій би прийняли рішення про скасування усіх заборон діяльності мікропідприємців, включно з промисловими ринками, за умови дотримання санітарно-гігієнічних норм.

Але заступник повідомив, що засідання комісії сьогодні вже відбулося і повторно його скликати зараз ніхто не буде. Він запропонував підприємцям спільно напрацювати проєкт протоколу поетапного відкриття речових магазинів за умови послаблення динаміки виявлення інфікованих коронавірусом. Та протестувальники наполягали далі на негайному скликанні комісії.

Словесна перепалка призвела до скупчення людей через що поліція почала закликати присутніх дотримуватися закону України і розійтися. Та це викликало лише сміх і вигуки «Ганьба!» в сторону правоохоронців.

Підприємці наголосили, що із завтрашнього дня готові відкрити свої магазини і це буде законно, відповідно до статті про право на працю кожного громадянина України. Вони не бояться протоколів і якщо відкриється весь Львів, то їм ніхто нічого зробити не зможе.

Нагадаємо, сьогодні, 12 травня, у Львові на міській комісії з питань ТЕБ та НС дозволили роботу перукарень, салонів краси та приватних стоматологічних кабінетів.  З середи у місті буде дозволена робота салонів краси, перукарень, косметологічних та манікюрних салонів і приватної стоматології. Стоматології повинні працювати, згідно з постановою головного державного санітарного лікаря.

Share.