Неділя, 24 Вересня

У Львові дозволили роботу салонів краси, перукарень і приватної стоматології

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Сьогодні на позачерговому засіданні міської комісії ТЕБ і НС дозволили роботу салонів краси, перукарень та закладів приватної стоматології, а також заборонила роботу закладу громадського харчування «Золотий колос», що розташований у провулку Крива Липа, 6, за порушення правил карантину.

З середи у місті буде дозволена робота салонів краси, перукарень, косметологічних та манікюрних салонів і приватної стоматології. Стоматології повинні працювати, згідно з постановою головного державного санітарного лікаря.

Мер Львова Андрій Садовий додав, що продаж одягу та взуття заборонений рішенням обласної комісії до 15 травня.

«Місто прийматиме своє рішення виключно після позитивного рішення обласної комісії», — написав мер у Facebook.

Також друге питання, яке ми сьогодні розглядали, — функціонування літніх терас. Відучора відкрились тераси при закладах громадського харчування у різних районах міста Львова .Були зауваження до роботи закладу громадського харчування «Золотий колос», що розташований на провулку Крива Липа, 6. Сьогодні на комісії було прийняте рішення про призупинення діяльності цього закладу громадського харчування”, — зазначила очільниця штабу Галина Слічна.

Також вона додала, що за недотримання правил, прописаних у протоколі комісії ТЕБ і НС, передбачене накладення штрафних санкцій.

«У випадку недотримання правил заклади будуть закриватися, а також правоохоронні органи матимуть всі підстави та права для накладення штрафних санкцій, а це сума від 17 до 34 тис. грн. Салони ж зможуть працювати за правилами, які прописані у протоколі комісії ТЕБ і НС. Вони будуть обов’язково доведені до уваги підприємців. Загальний стандарт для всіх — це обов’язкова термометрія, наявність засобів індивідуального захисту, онлайн-запис на відвідування салонів, дистанція між відвідувачами, визначена кількість людей, які можуть перебувати на площі», — додала посадовиця.