Понеділок, 11 Грудня

IKEA офіційно запустила інтернет-магазин в Україні

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Шведський магазин IKEA повідомив про початок роботи на українському ринку та запуск інтернет-магазину. Про це йдеться у пресрелізі компанії. На момент запуску на сайті представлено 3600 товарів із цінами в гривнях.

“Ми раді розпочати роботу в Україні завдяки запуску інтернет-магазину, особливо в час, коли кожен із нас приділяє увагу безпеці і комфортному перебуванню вдома”, – повідомив керівник IKEA в Україні.

Замовлення можна робити на сайті www.ikea.ua.

Вартість доставки малогабаритних товарів на вказану адресу становить 99 грн. Доставка вантажівкою коштує 699 грн. Доставку можна запланувати на необхідну дату.

Окрім доставки, покупці зможуть забрати товар безкоштовно в одному з двох пунктів отримання замовлень у Києві. Зараз працює два пункти – у Ашан Рів Гош (Auchan Rive Gauche) та Metro Cash & Carry.

Компанія просить поставитися з розуміння у разі  можливих затримок протягом перших днів роботи.

В умовах теперішньої ситуації з карантином всі співробітники матимуть доступ до необхідного захисного обладнання і працюватимуть із дотриманням рекомендацій щодо соціального дистанціювання.

Після запуску інтернет-магазину IKEA планує якнайшвидше відкрити свій магазин у новому міському форматі (city store) у Києві. Компанія нещодавно підписала договір оренди з ТРЦ Blockbuster Mall.