Вівторок, 28 Травня

!Fest відкриває ресторан на площі Ринок без меню та офіціантів

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У ресторані не буде меню, а кухарі готуватимуть індивідуальне замовлення.

«Холдинг емоцій !Fest» у листопаді відкриє на площі Ринок, 14 ресторан «Дуже високої кухні». Про це в коментарі Tvoemisto.tv розповіла піар-менеджерка компанії Оксана Ємець.

За цією ж адресою розташовані два інші ресторани холдингу – «Найдорожча ресторація Галичини» та «Криївка». Новий ресторан буде розташований під дахом кам’яниці. За словами Оксани Ємець, до відкриття цього закладу !Fest ішов 10 років, він працюватиме в абсолютно новому форматі.

«Це ресторан “Дуже високої кухні”, де концептом і є сама кухня. Їжа та музика без посередників. Із гостями ресторану будуть спілкуватись кухарі. Вони прийматимуть замовлення, готуватимуть і виноситимуть рахунок. Меню не буде. Кухар буде готувати індивідуально за побажаннями кожного гостя подаватиме саме те, що він побажає. У ресторані працюватимуть офіціанти, але вони не обслуговуватимуть клієнтів, а допомагатимуть, наприклад, виносити їжу», – каже вона.

Кухарів, які працюватимуть у ресторані, вчили у внутрішній Школі кухарів компанії після відбору серед найкращих працівників.

Массарівська або Венеційська кам’яниця, пл. Ринок, 14

Нагадаємо, холдинг емоцій !Fest став власником ресторану у Львівській міській раді, а ще раніше – співвласником культової кав’ярні Дзиґа.

До холдингу «!FEST» входить близько двох десятків закладів з оригінальною концепцією: «Гасова лямпа», «Театр пива «Правда», «Дім легенд», «Львівська майстерня шоколаду», «Мазох-cafe», «Реберня «Під Арсеналом» та інші. Компанія також володіє закладами у Кракові, Києві, Празі та Баку.

Окрім ресторанів до холдингу входять мережі продуктових магазинів, сувенірні крамниці «Львівські цяцьки», туристична компанія і хостел Just Lviv It!, девелоперська компанія «Квітка», «Видавництво Старого Лева» і бренд одягу «Авіація Галичини».