Вівторок, 28 Травня

!FEST відкриє новий ресторан у львівській Ратуші

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

«Холдинг емоцій «!FEST» відкриє новий ресторан на першому поверсі Львівської міської ради. Про це співзасновник «!FEST» Андрій Худо розповів у інтерв’ю «Високому замку», передає Zaxid.net.

«!FEST» викупив фірму, яка орендує приміщення для ресторану «Ратуша». За словами Андрія Худо, зараз у цьому приміщенні облаштовують нове кафе.

«Попередні власники робили бізнес переважно на бенкетах, весіллях, – сказав «Високому замку» Андрій Худо. – Їм стало нецікаво, зважаючи на ті заробітки, які тут мали… Будемо створювати своє. Думаю, це буде потужне центральне гранд-кафе, як у Відні, де круті десерти. Але воно має бути демократичне, щоб тут було багато людей».

Андрій Худо © theukrainians.org

PR-менеджерка холдингу Оксана Ємець розповіла ZAXID.NET, що «!FEST» викупив ТзОВ «Місто Лева» приблизно два тижні тому. Наразі невідомо, якою буде нова концепція закладу.

«Найближчий час воно працюватиме у форматі кав’ярні, тобто кава і до кави. Ми також готові приймати бенкети, як це і відбувалось в «Ратуші». Стосовно планів щодо зміни концепції, то ми ще не готові точно сказати, оскільки ще працюємо над цим», – сказала Оксана Ємець.

Ресторан «Ратуша» площею 648 м2 розташований на першому поверсі Львівської міської ради. ТзОВ «Місто Лева» відкрило його у 2014 році, до цього там була їдальня.

У ресторані зараз є чотири зали загалом приблизно на 200 людей. Вхід у заклад розташований з лівого боку Ратуші.

«Площа ресторану 648,2 кв. м. Договір оренди уклали на 10 років і щомісячно компанія сплачує у міський бюджет 49 тис. грн», – розповідала у 2015 році начальник управління комунальної власності ЛМР Інна Свистун.

За даними аналітичної системи YouControl, зараз власниками ТзОВ «Місто Лева» є Дмитро Герасімов, Андрій Худо та Юрко Назарук.

Нагадаємо, що до холдингу «!FEST» входить 18 закладів з оригінальною концепцією: «Гасова лямпа», «Театр пива «Правда», «Дім легенд», «Львівська майстерня шоколаду», «Мазох-cafe», «Реберня «Під Арсеналом» та інші. Компанія також володіє закладами у Кракові, Києві, Празі та Баку.

Окрім ресторанів до холдингу входять мережі продуктових магазинів, сувенірні крамниці «Львівські цяцьки», туристична компанія і хостел Just Lviv It!, девелоперська компанія «Квітка», «Видавництво Старого Лева» і бренд одягу «Авіація Галичини».