Дружина Медведчука нелегально будувала готельний комплекс на Львівщині – СБУ

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Суд арештував на Львівщині земельні ділянки та нерухомість дружини кума російського диктатора Оксани Марченко на суму майже 17,5 млн грн, вона нелегально будувала там готельний комплекс.

“Загальна вартість арештованого майна становить майже 17,5 млн грн. Ці наділи розташовані в одному з престижних туристичних районів Львівської області. Саме там дружина Медведчука організувала нелегальне будівництво готельного комплексу”.

Повідомляється, що відповідні земельні площі Марченко одержала внаслідок незаконної оборудки з нерухомим майном.

До протиправної діяльності причетний колишній керівник районного відділу земельних ресурсів. Протягом 2004-2010 років він вносив недостовірні відомості до звітної документації для видачі державних актів щодо права власності на землю на користь Марченко.

Слідством встановлено, що посадовець видав та підписав підроблені документи, на основі яких було незаконно видано державні акти права власності на п’ять земельних ділянок.

Минулого року за клопотанням прокурорів вже було накладено арешт на 3 земельні ділянки. Наразі посадовцю повідомлено про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, 24 березня суд арештував активи на понад 440 млн грн Оксани Марченко, яка підозрюється у фінансуванні російських окупаційних угруповань.