Допомагатимуть розміновувати території: до Львова з-за кордону приїхали ще 24 службових собаки

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

До Львова сьогодні, 21 серпня, приїхали ще 24 службових собаки. Всі цуценята породи німецька вівчарка та малінуа (бельгійська вівчарка). Про це повідомили у пресслужбі Нацполіції Львівщини.

За словами начальниці Відділу організації кінологічної діяльності Національної поліції України Світлани Коломієць, собакам від одного року і вони вже пройшли базовий курс дресування.

“У подальшому ці собаки пройдуть спеціальні навчання та поїдуть на деокуповані території. Там вони допомагатимуть у проведенні розмінувань, пошуку вибухових та наркотичних речовин, а також при виконанні інших завдань”, — каже Світлана Коломієць.

Закордонні партнери (Фонд Говарда Баффета) разом із собаками передають українським правоохоронцям необхідні аксесуари для догляду за тваринами, корми, амуніцію, навчальне та тренувальне обладнання, інше майно. Загалом українські правоохоронці мають отримати 100 службових собак з різних країн Європи. Близько 70 з них вже прибули до України.

Це друга подібна передача службових собак українським правоохоронцям від закордонних партнерів. На початку серпня 2023 року Національна поліція отримала від представників Королівства Нідерландів 26 службових собак.