Середа, 28 Лютого

Домашній єнот, який недавно пропав під час грози, повернувся додому

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

27 серпня у Львові під час грози втік домашній єнот-полоскун з господарства львівського подружжя, а вже через 5 днів повернувся додому. Про знайдення єнота 1 вересня написав сам власник Андрій Гервазюк на своїй сторінці.

«Ми дуже багато пережили за ці дні. Страшенно бoлять очі, голова і страшенно хочеться спати, бо по ночах, коли стишується місто, ми шукали її. І завдяки дівчині Ані, що живе біля «АТБ» на вул. Тракт Глинянський, яка йшла вночі і побачила дивну тварину, що їсть корм її котиків, нам таки вдалось локалізувати її місце.

Не повідомляли, бо ніхто не був впевнений, що це єнот. Але таки єнот, більше того – розумний єнот, що прийшов сам додому через 1 км міста, перетнувши три дороги і купу дворів», – написав власник тварини.

Андрій Гервазюк уточнив, що єнот сам повернувся до домівки ще 31 серпня, однак, оскільки був перeлякaним, то заліз до сусіда на дерево. Там він просидів цілу добу, після чого власники зловили тварину і віднесли додому.

Єнот повернувся неушкодженим, але мав легке зневoднення і був дуже перeлякaним.

Ця тваринка, яку звати Лялька, є одним із мешканців домашнього зоопарку «Дім єнотів», який організували подружжя львів’ян Андрій та Руслана Гервазюки.

Усього у «Домі єнотів» мешкають 6 єнотів. Відвідувачам «Дому єнотів» можна гратися із тваринами та годувати їх, окрім цього там можна купити єнота та дізнатися про те, як за ним доглядати.

Господарі екзотичних тварин таке захоплення єнотами пояснюють просто – спілкування з пухнастиками заряджає людей позитивом і радістю.