До Дня матері львівський хор “Дударик” записав кліп

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Львівська хорова капела «Дударик» підготувала сюрприз-вітання до Дня матері. Про це повідомив колектив на своїй сторінці у соцмережі. Близько 60 співаків та музикантів заспівали пісню.

Цього разу музичні вітання підготували юні виконавці чоловічої капели. Під час карантину разом співаки та оркестранти не збиралися. З усіх куточків Львова кожен удома записав партію свого голосу або інструмента і надіслав спеціалістам, які зібрали усе докупи та створили красиве мереживо, суцільний відеоряд.

У кліпі також залучені артисти балетної школи. Це архівні зйомки танцюристів. Дитячий хлопчачий колектив “Дударик” записав дві мелодії пісні на вірш Тараса Шевченка “У нашім раї на землі”.

Львівський Дударик з особливою любов’ю співає пісню “Мам” Кузьми Скрябіна.

Капела «Дударик» з особливою любов'ю співає цю пісню Кузьми Скрябіна. І великому, і малому зрозуміле кожне слово. Без "…

Gepostet von Dudaryk Choir am Sonntag, 10. Mai 2020

День матері 10 травня відзначають в Україні. Свято встановлене указом президента 1999 року і припадає на кожну другу неділю травня. Сьогодні ж звання “Мати-героїня” надав президент Володимир Зеленський 678 жінкам.

Нагадаємо, недавно відомі львівські бізнесмени та ресторатори записали пісню та разом знялись у кліпі, заспівавши про життя Львова під час карантину. Уроки вокалу підприємцям давав Павло Табаков, який написав слова пісні.

Share.