П’ятниця, 30 Вересня

Місцеві підприємці записали пісню та зняли кліп про карантин у Львові

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Відомі львівські бізнесмени та ресторатори записали пісню та разом знялись у кліпі, заспівавши про життя Львова під час карантину. Уроки вокалу підприємцям давав Павло Табаков, який написав слова пісні.

Про це повідомляє ZAXID.NET.

Пісня та кліп «Карантин у Львові» стали частиною челенджу, який під час карантину запустили українські бізнесмени. Зйомки ролика тривали тиждень.

«Усі львівські бізнесмени, мої колеги та друзі, до яких я звернуся із задумом продовжити челендж Одеси, Дніпра та Києва, погодилися практично одразу. «Експрес-урок з вокалу» нам, людям із бізнесу, дав відомий співак Павло Табаков. Він же виступив музичним продюсером та автором слів до композиції», – розповів автор ідеї  Олександр Бережанський.

«Треба нам усім пам’ятати, що скоро ми всі вийдемо з хати і розбудуємо разом наш дім – гарне, рідне місто Львів. Ми сила тоді, коли разом. Якщо об’єднати весь світ, не візьме нас жодна зараза. Про це пам’ятати нам слід», – співають у пісні.

Окрім Олександра Бережанського, у кліпі знялись: Ярослав та Олена Заблоцькі (співвласники «Клініки Заблоцького»), Ростислав та Олена Вовк (співвласники компаній «Ензим» та «Кормотех»), Сергій Сакаль (співвласник «ТВД-виробництво»), Мирон Кіндій (співвласник будівельної компанії «ТВД»), Мирослава Дрогомирецька (власниця клініки «Перфект-Дент»), Тарас Кицмей (співвласник компанії «SoftServe»), Софія Опацька (декан-засновниця Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS), Марк Зархін (засновник та співвласник компанії «Kumpel’Group»), Сергій Планджиєв (засновник, співвласник та CEO меблевих ТЦ «Три слони» та ТЦ «Гора»), Олег Баран (співвласник компаній «Барком», (ТМ «Родинна Ковбаска»), Вардкес Арзуманян (засновник та власник ресторанної компанії «Restaron») та Андрій Худо (співзасновник «Холдингу емоцій !FEST»).

Share.