Понеділок, 24 Червня

Через зйомки фільму перекриватимуть рух транспорту

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові відбуваються зйомки містичного трилера «Егрегор». Через це у неділю, 12 вересня, та понеділок, 13 вересня, у центрі Львова будуть певні обмеження. Зокрема у понеділок на вул. Листопадового Чину передбачено ситуативне перекриття руху.

Як повідомив у себе на сторінці у Facebook заступник міського голови Львова Андрій Москаленко, у неділю, 13 вересня, зйомки відбуватимуться із 6:00 до 18:00 на площі Ринок. На площі буде розміщена частина спецтехніки для зйомок.

У понеділок, 14 вересня, з 14:30 до 2 години ночі зйомки відбуватимуться на вул. Листопадового Чину. На час зйомок ситуативно перекриватимуть рух громадського та приватного транспорту, а також обмежать паркування.

До слова, режисером стрічки «Егрегор» є Станіслав Капралов, оператор — Дудник Тетяна. Фільм знімають в стилі неонуару у співпраці з польськими та американськими продюсерами. Серед акторського складу акторським складом: Омрі Роуз, Валерія Караман, Олена Лавренюк, Данієль Ольбрихський, Анджей Зелінський.

Фільм «Егрегор» розповідає історію нью-йоркського детектива Артура, який отримує дивного листа з авіаквитком і прихованим посланням від свого університетського професора-українця, з яким він не спілкувався протягом багатьох років. Намагаючись розібратися, Артур дізнається, що професор начебто вчинив сaмогyбство, а за дочкою професора — Лесею — полюють невідомі люди. Артур вилітає в Україну, аби розплутати цей загадковий клубок і допомогти дочці людини, яка багато років тому відіграла важливу роль в його житті.

«Оскільки я львів’янин, то вирішив перенести сюжет фільму до Львова. Основні події фільму відбуватимуться у Львові, проте деякі сцени ми зніматимемо в Києві, біля Кракова та в Нью-Йорку. Тож в фільм ми покажемо справжній, сучасний Львів, тому ми сподіваємось, що львів’яни поставляться з розумінням до певних незручностей», — розповів генеральний продюсер «Солар Медіа Інтертеймент» Сергій Лавренюк.