Понеділок, 24 Червня

Через зйомки фільму у Львові перекриватимуть рух на кількох вулицях

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

З 6 до 18 вересня у Львові проводитимуть зйомки українського пригодницького трилера з елементами містики «Егрегор». Тож львів’ян попереджають про можливе ситуативне перекриття руху.

«У Львові ледь не щотижня проводять нові зйомки фільмів. Це свідчить про те, що Львів набуває ще більше інтересу через кіновиробників і все частіше стає дійовою особою у фільмах.

Дуже тішимось, що зараз тривають зйомки українського кіно. Наперед перепрошуємо у львів’ян за тимчасові незручності, але це робиться для підняття іміджу нашого міста», — зазначила директорка департаменту розвитку ЛМР Наталія Бунда.

Під час зйомок на декількох локаціях міста відбуватиметься обмеження паркування, ситуативне та повне перекриття руху.

Зйомки фільму обіцяють практично не проводити на вулицях, де курсує громадський транспорт, тому ніяких змін в русі автобусів чи електротранспорту не буде. Водночас будуть робити ситуативне перекриття руху на час зйомок кадру, тобто на декілька хвилин.

До слова, режисером стрічки «Егрегор» є Станіслав Капралов, оператор — Дудник Тетяна. Фільм знімають в стилі неонуару у співпраці з польськими та американськими продюсерами. Серед акторського складу акторським складом: Омрі Роуз, Валерія Караман, Олена Лавренюк, Данієль Ольбрихський, Анджей Зелінський.

Фільм «Егрегор» розповідає історію нью-йоркського детектива Артура, який отримує дивного листа з авіаквитком і прихованим посланням від свого університетського професора-українця, з яким він не спілкувався протягом багатьох років. Намагаючись розібратися, Артур дізнається, що професор начебто вчинив сaмогyбство, а за дочкою професора — Лесею — полюють невідомі люди. Артур вилітає в Україну, аби розплутати цей загадковий клубок і допомогти дочці людини, яка багато років тому відіграла важливу роль в його житті.

«Оскільки я львів’янин, то вирішив перенести сюжет фільму до Львова. Основні події фільму відбуватимуться у Львові, проте деякі сцени ми зніматимемо в Києві, біля Кракова та в Нью-Йорку. Тож в фільм ми покажемо справжній, сучасний Львів, тому ми сподіваємось, що львів’яни поставляться з розумінням до певних незручностей», — розповів генеральний продюсер «Солар Медіа Інтертеймент» Сергій Лавренюк.