Через контрнаступ ЗСУ на Херсонщині окупанти заявили про паузу на “референдум”

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Колаборант Кирило Стремоусов повідомив в ефірі російських ЗМІ, що окупанти “взяли паузу” щодо проведення псевдо референдуму з “приєднання” Херсонської області до росії.

“Ми підготувалися до голосування, ми хотіли вже провести референдум найближчим часом, але через всі ті події, які відбулися зараз (контрнаступ ЗСУ – ред.), я думаю, що поки ми зробимо паузу”.

Після цього колаборант почав виправдовуватись що і без проведення референдуму “Херсон назавжди російський”, а люди буквально готові “бігти” на псевдо референдум окупантів.

Нагадаємо, 7 серпня президент України Володимир Зеленський попереджав: “Якщо російські окупаційні сили зважаться провести хоча б один псевдореферендум на окупованих територіях України, будь-яка можливість переговорів з росією буде закрита”.

8 серпня речник президента росії Дмитро пєсков відреагував на це пропагандистським твердженням, що нібито не росія збирається проводити псевдореферендуми на окупованих територіях Запоріжжя та Херсонщини, а “місцеве населення” – хоча до вторгнення рф і думки про це не було.

29 серпня оперативне угруповання “Каховка” повідомило, що українські захисники знищили практично всі великі мости поблизу Херсона й прорвали першу лінію “оборони” російських військ у Херсонській області.

Голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко заявив, що російські окупаційні сили не зможуть найближчим часом провести псевдореферендум, який вони планували попередньо на 11 вересня, в єдиний день голосування на росії.