Понеділок, 15 Квітня

Біля польського консульства у Львові поновились черги

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові з послабленням карантину відновлюють роботу консульські установи. Зокрема в Україні з 4 травня консульства Республіки Польща поновлюють видачу віз. У початковий період видаватимуть лише візи для виконання сільськогосподарських та садівничих робіт.

Однак наразі прийом заявників з іншою метою, ніж отримання робочої візи з вищеперерахованих категорій, навіть за умови актуальної реєстрації та наявності всіх необхідних документів, відбуватися не буде.

У соцмережах оприлюднили світлини зі Львова, як відновлюються черги до Генерального польського консульства.

“Заробітчани повертаються. Щоправда в Польщу… На фото черга біля польського консульства у Львові за робочими візами“, – зазначається у дописі під світлиною, яка оприлюднена на сторінці Mason Lemberg у ФБ.

Як Володимир Олександрович обіцяв – так і зробив!Заробітчани повертаються!Щоправда в Польщу…Але най буде.Перший…

Gepostet von Mason Lemberg am Freitag, 15. Mai 2020

Нагадаємо, що у Польщі планують організувати чартерні рейси для перевезення сезонних робітників з України. Польська компанія Gremi Personal готує серію чартерних рейсів для працівників з України, які мають робочі візи і контракти на роботу. Президент служби персоналу Кшиштоф Інглот зазначив, що польські фермери не зможуть власними силами, без допомоги заробітчан, зібрати врожай.