П’ятниця, 30 Вересня

У Польщі готують серію безкоштовних чартерів для заробітчан з України

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Польська компанія Gremi Personal готує серію чартерних рейсів для працівників з України, які мають робочі візи і контракти на роботу.

Через пандемію значна кількість українців, які працювали у Польщі, покинули країну. З послідовним розморожуванням економіки та поверненням до “нормальності” попит на українських працівників з боку польських компаній знову зростає.

Відтак, міжнародна компанія з працевлаштування  Gremi Personal вирішило виправдати очікування підприємців і працює над організацією чартерних рейсів для працівників з України.

«Для наших працівників чартери будуть безкоштовними. Компанія бере на себе всі витрати. Крім того, Gremi Personal бере на себе організацію для українських працівників 14-денного карантину, який обов’язково потрібно пройти в Польщі», – повідомив власник компанії Gremi Personal Євген Кириченко.

Згідно з вимогою української влади, з усіма працівниками, які скористаються чартерним перельотом, будуть укладені довгострокові контракти на роботу в Польщі, а також вони забезпечені медичною страховкою, в тому числі на випадок захворювання COVID-19.

«Мова йде не про сезонних працівників. Ми отримуємо величезний запит від польських компаній на робочу силу з України. Так само наші працівники, які тимчасово виїхали в Україну після закриття кордонів, хочуть повернутися назад, але не можуть через складнощі з перетином наземного кордону. Отримуємо ми і численні запити на вакансії від українців, які шукають роботу в Польщі. Запит очевидний з обох сторін і ми його будемо намагатися задовольнити.», – зазначив Євген Кириченко.

До слова, саме агентство каже, що згідно з його дослідженнями, аж 67 % українців, які покинули Польщу через епідемію, хочуть повернутися назад.

Share.