Понеділок, 24 Червня

Біля Львова будують завод з виробництва високопротеїнових кормових добавок

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Українські та нідерландські інвестори будують в місті Буськ Львівської області сучасний завод Feednova з виробництва високопротеїнових добавок і високоякісних жирів для сільськогосподарських і домашніх тварин. Станом на сьогодні на майданчику головного виробничого комплексу сучасного заводу Feednova вже змонтовано понад 120 тонн металоконструкцій. Про це інформує компанія підрядник Реноме Євробуд.

Новий комплекс включатиме чотири виробничі лінії, які перероблятимуть понад 220 тонн сировини на добу. Загальні потужності заводу дозволять виробляти близько 90 тонн готової продукції на добу. Також інвестори уточнили, що підприємство стане першим заводом у галузі, який перероблятиме сировину зовнішніх постачальників.

Перероблятимуть на заводі сировину із 8 західних областей України.

Як експортоорієнована компанія, Feednova стане новим бюджетоутворюючим центром регіону. Завод створить понад 80 робочих місць, а також запровадить програму корпоративної відповідальності.

У компанії-підрядника зазначають, що загалом до кінця травня буде встановлено близько 220 тонн металокоснтрукцій для подальшого облаштування споруди, після чого розпочнеться монтаж сендвіч-панелей. Також на об’єкті тривають кладочні роботи та виконання комплексу робіт з облаштування очисних споруд

“Ми максимально інтенсифіковуємо роботи, адже в планах замовників, незважаючи на простій, що пов’язаний із карантином, закінчити будівництво у встановлені терміни – наприкінці цього року”, –розповів директор РЕНОМЕ ЄВРОБУД Андрій Моніч

Будівництво виробничого комплексу Feednova з виготовлення високопротеїнових кормових добавок та тваринних жирів у місті Буськ розпочалось в лютому. Інвесторами виступили українська група компаній «Ефективні інвестиції» та нідерландська компанія Mada Participations B.V., які інвестують у завод 20 мільйонів доларів США.