П’ятниця, 19 Квітня

На Львівщині будують завод з виробництва біодобавок з інвестиціями у 20 млн доларів

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

4 лютого компанія Feednova («Фіднова») презентувала початок будівництва сучасного заводу кормових добавок із виготовлення високопротеїнових кормових добавок та тваринних жирів у Буську, Львівщина. Повідомляє Kurkul.com.

“Ну тепер вже офіційно: ми почали! 20 мільйонів доларів інвестицій, майбутній лідер у виробництві високопротеїнових кормових добавок, єдине ефективне та комплексне рішення для галузі тваринництва — всього три фрази про сьогоднішню презентацію нового заводу. Хочеться говорити годинами про якість та масштаб нового і надсучасного підприємства. Ми почали будувати перший, буде ще два” – прокоментував Ігор Ліски.

Будівництво розпочалося в лютому поточного року. Інвесторами проєкту виступила українська компанія “Ефективні інвестиції” і голландська компанія Mada Participations B. V.

Новий комплекс включатиме чотири виробничі лінії, які перероблятимуть понад 220 тонн сировини на добу. Загальні потужності заводу дозволять виробляти близько 90 тонн готової продукції на добу. Також інвестори уточнили, що підприємство стане першим заводом у галузі, який перероблятиме сировину зовнішніх постачальників.

Перероблятимуть на заводі сировину із 8 західних областей України.

Фото kurkul.com

“Проблема переробки побічних продуктів тваринництва актуальна для всієї країни, особливо зважаючи на активний розвиток галузі. Наш завод стане потужним рішенням цієї проблеми”, — прокоментував Ігор Ліскі, голова наглядової ради групи компаній «Ефективні інвестиції».

Зазначається також, що виробництво займатиметься саме переробкою побічних продуктів тваринництва, а не утилізацією відходів. Крім того, введення європейських стандартів якості на всіх етапах роботи підприємства дозволить змінити застарілу практику поводження з відходами тваринного походження.

Як експортоорієнована компанія, Feednova стане новим бюджетоутворюючим центром регіону. Завод створить понад 80 робочих місць, а також запровадить програму корпоративної відповідальності.