Понеділок, 4 Березня

Андрій Шевченко прокоментував матч Україна – Іспанія

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко прокоментував матч проти Іспанії, який його команда програла з рахунком 4:0 у дивізіоні А Ліги Націй. Про це інформує Українська асоціація футболу.

“Головна проблема сьогодні була не в одному гравці чи в кількох окремих виконавцях. Головна проблема полягала в тому, що наша команда не відновилася. Друга гра на такому рівні завжди дається важко. Коли ми зустрічаємося з топ-збірними, ми дуже важко потім відновлюємося. Хлопці віддали на полі всі сили, але Іспанія була кращою.

— Тимчик часто залишався один в один проти Фаті на фланзі. Чому партнери не підстраховували його належним чином?

Насамперед річ у тім, що іспанці дуже добре маневрували. Нам не вистачало фізичних сил. Суперники змінювали діапазон атак та мали перевагу на флангах. Згідно з вимогами сучасного футболу, особливо в протистоянні з такими сильними опонентами, коли ти залишаєшся один в один, то маєш догравати момент”.

Разом із головним тренером збірної України Андрієм Шевченком у прес-конференції взяв участь півзахисник синьо-жовтих Олександр Зінченко.

“Усе сьогодні було очевидно, — сказав Зінченко. — Нам є куди рости. Ми припустилися чималої кількості помилок, дався взнаки не кращий наш фізичний стан. Але найголовніше те, що Іспанія грає на іншому рівні. Ми теж прагнемо цього. Але в нас попереду багато роботи, щоб цього досягти. Добре, що такий провал стався зараз, а не на Євро”.

Швейцарці грали за іншою схемою, у них були три центральні захисники, а флангові оборонці розташовувалися дуже високо. Іспанці більше відходили в середину поля та чекали моменту, коли нас закривати, очікували наших помилок. Вони створювали чисельну перевагу на окремих ділянках та відбирали м’яч, а потім грамотно використовували шпарини в нашому захисті”.

Після матчу Ліги націй Іспанія — Україна (4:0) головний тренер збірної Іспанії Луїс Енріке також прокоментував гру:

«Гадаю, ми сьогодні грали добре, — заявив Луїс Енріке. — Нам вдалося реалізувати все те, що ми створили. До того ж моя команда майже ідеально зіграла в обороні. Звичайно, були невеличкі проблеми, але без цього не проходить жоден матч. Наш план на гру проти України спрацював».