Четвер, 18 Квітня

Україна розгромно поступилася Іспанії у Лізі націй

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Збірна Іспанії приймала команду України в рамках матчу другого туру групового етапу Ліги націй УЄФА-2020/21 у четвертій групі елітного дивізіону. Зустріч пройшла у Мадриді на стадіоні Альфредо ді Стефано та звершилася з рахунком 4:0 на користь господарів поля.

На 90-й секунді зустрічі Кривцов грубо зіграв у власному штрафному і арбітр вказав на одинадцятиметрову позначку. Удар успішно реалізував капітан Фурії Роха Серхіо Рамос.

На 29-й хвилині матчу Дані Ольмо навісив у штрафний майданчик на Рамоса, який скористався помилкою Пятова та перекинув кулястого через голкіпера збірної України.

Ще до свистка на перерву вундеркінд збірної Іспанії Ансу Фаті увігнав у сітку воріт синьо-жовтих третього м’яча.

Після перерви підопічні Шевченка почали діяти активніше, але особливо небезпечних моментів біля воріт Де Хеа не було.

Четвертий гол у ворота українців забив Ферран Торрес, який пробив у нижній кут воріт Пятова після відскоку м’яча.

Вже у доданий час Роман Яремчук міг забивати гол престижу, але удар в українця не вийшов.

За результатами другого ігрового дня Ліги націй національна збірна України опускається на друге місце групи А4.

В іншому матчі групи 4 в дивізіоні А збірна Німеччини зіграла унічию 1:1 зі Швейцарією. Після 2 турів Іспанія з 4 очками очолює групу. Україна на другому місці з 3 пунктами. Третьою йде Німеччина, в якої два очки, та четверта Швейцарія з одним пунктом.