Вівторок, 16 Квітня

Їдемо на велетенську 8-метрову гойдалку в Карпатах з краєвидом на гори

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Недавно ми розповідали про найвисокогірнішу гойдалку в Україні, розташована на горі Сиглін, що в Космачі на Івано-Франківщині. Сьогодні ж ми поговоримо про ще одну, яка, до речі, відносно недалеко знаходиться від першої – у селі Микуличин на Івано-Франківщині . Гуцульська гойдалка.

Гойдалка висотою з сосну. В горах біля с. Микуличин є величезна гойдалка – місцева розвага. Туди варто піднятися і покататися. А якщо хочеться особливого адреналіну – зробіть ось так: всадіться на неї удвох так, щоб не випасти, і попросіть вас розгойдати сильніше. Враження таке, ніби ти летиш над селом, яке під горою. Страшно, цікаво і краєвид незабутній.

Вхід на гойдалку вільний і безкоштовний. Поставили її місцеві з класним краєвидом на гори. Геолокація цієї гойдалки вже є на Гугл картах, просто шукаєте “Велика карпатська гойдалка Микуличин”.

Яка дорога? Доїхати туди можна за 30 хвилин з Яремче. До Микуличина дорога ідеальна, в Микуличині, коли звертаєте з траси, то починається сільська дорога з ямами, потім трішки бездоріжжя і парковка, де ви залишаєте авто, а самі ще кілометр піднімаєтесь вгору по ґрунтовці. Ваша маленька подорож пролягатиме через річку Прутець.

Фото: bogdan.susol

Карпати дуже підходять для того, щоб відчути нові емоції. Навіть якщо бували там не раз, знаєте де краще підніматися в гори і можете по акценту людини сказати, з якого вона району. Сьогодні модно дарувати враження.