У Швейцарії туристам роздають ваучери по майже 100 євро: як скористатись

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Місцева влада швейцарського міста Женева вирішила збільшити потік туристів під час пандемії, запропонувавши платити кожному з них по 100 швейцарських франків (приблизно 93 євро) у вигляді подарункової карти, якою ті зможуть оплатити розваги, готелі та їжу. Про це повідомляє The Independent.

Гроші не видаватимуть готівкою – їх нараховуватимуть на спеціальну подарункову карту, якою можна буде сплатити в готелі, ресторані чи під час деяких екскурсій в місті.

Аби доєднатись до акції, туристи мають зупинитись бодай на дві доби в одному з готелів-партнерів програми. Пропозиція діє в 56 місцевих закладах розміщення.

Під час реєстрації вони отримають подарункову карту Geneva Gift Card (одну на номер), яка діятиме до 31 грудня 2020 року. Зняти невикористану суму не можна. Користувач подає ваучер установі, яка потім списує суму ваучера безпосередньо з рахунку.

Гроші з подарункової карти можна використати на оплату проживання, у ресторані чи кафе (до акції доєднались 66 закладів), у музеї чи екскурсії містом.

Оточена горами Альп та Юра, Женева пропонує чудовий краєвид на гору Монблан, а також на частину Женевського озера.

Наразі українці не можуть подорожувати до Швейцарії через дію карантинних обмежень.

Карта закладів, які приєднались до програми та користуються Geneva Gift Card є тут, детальніше про карту можна дізнатись на офіційному туристичному сайті тут.

Нагадаємо, влада італійського острова заявила, що покриє половину витрат на авіарейс і третину витрат на проживання у готелі для мандрівників, які відвідають їхній регіон після карантину, а також запропонують безкоштовні квитки у багато музеїв та археологічних пам’яток.

Share.