Вівторок, 5 Березня

Італійська Сицилія оплатить туристам половину вартості авіаквитків та третину за проживання

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Влада італійського острова заявила, що покриє половину витрат на авіарейс і третину витрат на проживання у готелі для мандрівників, які відвідають їхній регіон після карантину, а також запропонують безкоштовні квитки у багато музеїв та археологічних пам’яток.

Оскільки острів закрив свій доступ для туристів 10 березня, він втратив дохід, пов’язаний з туризмом, близько 1 мільярда євро, або 1,09 мільярда доларів, лише за 2 місяці.

Попри те, що запропонований план обійдеться острову в приблизно 50 мільйонів євро, там сподіваються, що вони в результаті лише виграють як тільки туристи масово поїдуть відпочивати після зняття обмежень.

Регіональна влада виділила 50 мільйонів євро (85 мільйонів доларів) для фінансування близько 400 000 ваучерів (путівок), які покриють витрати на проживання та інше.

Щоб отримати власний ваучер, вам потрібно спостерігати за новинами на офіційному туристичному веб-сайті Visit Sicily одразу після того, як країна знову відкриє свої кордони для іноземців і встигнути скористатись пропозицією.

В Італії вже дозволили відкритись своїм ресторанам, а також відновити виробничий та будівельний сектори.

На радість багатьом, останні бізнеси, які відкрилися після карантину, стали кінотеатри та театри в середині червня. Не більше 200 людей можуть зайти в закриті приміщення, а на заходах просто неба їх може бути максимум 1000.

Саме туризм приносить економіці Італії 13% свого внутрішнього валового продукту, тому там бажають повернути туристів як тільки це стане можливо.

Осінь може стати піковим та основним періодом для відвідування.

До слова, Сицилія багата на білі піщані пляжі уздовж своєї незмінної століттями берегової лінії та безліччю історичних та культурних пам’яток, а також це гаряча точка продовольства.

Як добратись зі Львова до Сицилії?

1 варіант до Палермо. Можна скористатись послугами ірландського лоукостера Ryanair. Вилітаючи зі Львова, робити пересадку в німецькому Дюссельдорфі, а звідти тією ж компанією на Палермо, що знаходиться на північно-західному узбережжі острова.

2 варіант до Катанії. Летіти зі Львова тим же Ryanair до Кракова, а звідти на угорському Wizzair до Катанії, що на східному узбережжі. Або інший маршрут: зі Львова авіакомпанією Wizzair до польського Катовіце, звідти тією ж авіакомпанією до Катанії.