Європейський банк інвестує $24,5 млн у будівництво M10 Lviv Industrial Park у Львові

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Європейський банк реконструкції та розвитку інвестує $24,5 млн у будівництво M10 Lviv Industrial Park у Львові. Про це повідомили на сайті ЄБРР.

Зазначається, що обсяг інвестицій від Європейського банку складатиме до $24,5 млн, з яких $5,5 млн буде виділено одразу для фінансування завершення будівництва першої черги проєкту. Загальна вартість проєкту – $70 млн.

 

«Інвестиції ЄБРР стануть потужним сигналом для місцевих та іноземних інвесторів. Проєкт розширить доступ України до життєво важливих послуг та продуктів», – прокоментував представник банку Влахо Коякович.

М10 Lviv Industrial Park – багатофункціональний індустріальний парк, розташований за 60 км від українсько-польського кордону, який будує Dragon Capital Investment Limited. Очікується, що парк надасть нові виробничі та логістичні приміщення, необхідні для стійкої гуманітарної та економічної діяльності в Україні як під час війни, так і під час післявоєнного відновлення.

Будівництво першої черги було перерване повномасштабним вторгненням у лютому 2022 року, але відновилося вже влітку 2022 року. Завершення будівництва першого складського комплексу площею 14,4 тис. кв. м очікується влітку 2023 року.