Вівторок, 21 Травня

На Під Голоском забудовник почав будувати комунальну школу і дитсадок

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На вул. Малоголосківській, де зводять освітній заклад, розпочали підготовчі роботи: готують територію та переносять комунікації. Про це повідомив заступник міського голови Львова з містобудування Любомир Зубач. Це вже третя школа у Львові, яку будує соціально відповідальний бізнес, але яка залишиться комунальною.

Школу на 450 учнів з дитячим садком на 70 місць у мікрорайоні Під Голоском зводять за кошти інвестора «Резідент девелопмент». Ці освітні заклади будуть комунальними.

Ландшафт ділянки дуже нестандартний, а отже, для будівництва не простий. Проте від того результат буде ще цікавішим. Загалом же цей кейс є показовим і для всіх соціально відповідальних будівельних компаній це чудовий приклад для наслідування. Адже зведення багатоквартирного житла повинне відбуватися паралельно з розвитком соціальної інфраструктури – прокладенням доріг, будівництвом шкіл, садків, амбулаторій. І, схоже, Львів потроху задає правильний тренд у цьому. Навіть у час війни, що особливо відповідально», – зазначив Любомир Зубач.

Проєкт освітнього закладу розробила компанія Guess Line Architects, яка стала переможцем архітектурного конкурсу. Нині архітектори допрацьовують останні технічні моменти.

Нагадаємо, на вулиці Героїв Крут ця ж компанія вже зводить новий сучасний корпус ліцею № 80.