На Львівщині відновили ремонт дороги, що сполучає Червоноград та Раву-Руську

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Шляховики Львівщини відновили ремонтно-будівельні роботи на автодорозі Т-14-04. Йдеться про автомобільну дорогу, що сполучає населені пункти Червоноград та Раву-Руську. Про це повідомили у департаменті дорожнього господарства Львівської ОВА, передає Твоє Місто.

Зокрема, на 5 штучних спорудах влаштовують дощову каналізацію в межах населених пунктів Белз, Корчів та Річки. Також проводять роботи з вирубки дерев та видалення порослі, зрізають старий асфальт поблизу Белза в напрямку Рави-Руської та вже відновили роботи із влаштування основи дорожнього одягу. На об’єкті працюють одразу кілька бригад, а дорожня техніка працює на ділянці Белз – Рава-Руська.

Ремонт Дороги (1)

«Вже цьогоріч зрізали пошкоджене дорожнє покриття довжиною 5 км та розпочали роботи з влаштування основи із щебенево-піщаної суміші. Крім цього, на мостах провели роботи із демонтажу пошкоджених елементів та влаштували тимчасові об’їзні дороги», – повідомили в Службі автомобільних доріг.

Капітальний ремонт прикордонної дороги передбачає ремонт та розширення проїзної частини, ремонт штучних споруд, влаштування узбіч, забезпечення водовідведення, влаштування дощової каналізації в межах населених пунктів, тротуарів, зупинок громадського транспорту та освітлення, організацію дорожнього руху.

За даними Служби автомобільних доріг, наразі забезпечили проїзд автомобільного транспорту у нижньому шарі асфальтобетонного дорожнього покриття довжиною понад 14 км від Острова у сторону Белза.

Додамо, що ремонт дороги Т-14-04 відбувається у межах реалізації інвестиційного проєкту «Розбудова прикордонної дорожньої інфраструктури на підходах до пунктів пропуску на українсько-польському кордоні». Роботи виконує підрядна організація ТзОВ «Дрог-Буд».