Субота, 20 Квітня

З ручною вишивкою, крайкою і коралями: де у Львові купити вишиванку

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Шукаєте вишиванки у Львові? Сьогодні, як ніколи, у всьому світі популярні українські національні мотиви в одязі. Тому кожна українка вважає за необхідність мати у своєму гардеробі ексклюзивну вишиванку або одяг з елементами народних орнаментів, який можна одягати у будні та на свята, виглядаючи креативно, стильно і модно.

VG Львів радить найкращі локації у Львові, де продають ексклюзивні вишиванки.

Інтернет-магазин “LeoSouvenir”

Інтернет-магазин “LeoSouvenir” пропонує широкий асортимент сувенірної продукції та вишитого одягу в українському стилі. Реалізують вироби виготовлені тільки в Україні. Магазин пропонує більше 50 000 найменувань товарів. Тут представлені вироби і ручної роботи, і машинної вишивки.

Де: вулиця Зелена, 238
Телефон: 098-713-61-80, 067-739-07-29
Сайт

Магазин “Скиба”

Майстри оздоблюють вишванки за допомогою машинки. Кожен візерунок індивідуальний. Команда розробляє власні дизайни вишивок на одязі. Зручно, що вибравши вишиванку в інтернеті, приміряти і придбати її можна в магазині у Львові.

Де: вулиця Хмельницького, 212
Телефон: 067-141-96-07
Сайт

Ринок “Вернісаж”

Сюди найчастіше приходять львів’яни та туристи, щоб вибрати собі сучасну вишиванку, крайку чи чільце, гердани чи купити гарні коралі. І вибір на цьому ринку народних промислів і справді дуже великий: тут і гаптовані та вишивані сорочки, і рушники, серветки і настільники, крайки і спідниці. Вишиванки на ринку продають на будь-який смак, можна, навіть, поторгуватися.

Де: вулиця Лесі Українки

Студія “Гойра”

Автором усіх колекцій одягу є дизайнер-модельєр Ірина Дмитрук, яка за роки своєї творчої діяльності створила унікальні роботи, де поєднані народні мотиви з сучасним колоритом і тенденціями сучасної моди.

Де: вулиця Франка, 45
Телефон: 032-276-32-92, 067-979-47-22
Сайт

Крамниця “Компотт”

У цій крамниці Вам запропонують вишивку ручної роботи, українські та історичні прикраси, авторську біжутерію, які стануть органічним доповненням вашого національного костюма. У закладі все це роблять самі працівники, які володіють народним мистецтвом вишивки.

Де: вулиця Вірменська, 3
Телефон: 063-015-60-88
Сайт

Магазин “Oleschuk”

Ексклюзивні вишиванки ручної роботи: жіночі та чоловічі вишиванки, вишиті сукні, дитячі вишиванки, вишиті рушники та інші речі – все це в інтернет-магазині, а також на ринку “Південний” .

Адреса: вулиця Щирецька,36, ринок “Південний”, магазин № 201
Телефон: 067-323-29-60, 066-775-35-80
Сайт

Магазин “Матусина вишиванка”

У магазині – широкий асортимент чоловічих, жіночих, дівочих і юнацьких, дитячих вишиванок і нитками, і бісером. Тут можна також замовити поясочки з ручною вишивкою, крайки, чільця та інше. Магазин приймає індивідуальні замовлення. Таким чином, вам вишиють блузу так, як ви забажаєте і на ваш смак.

Телефон: 097-487-90-27
Де: проспект Червоної калини, 53

Магазин “Бомбей”

Якщо ви шукаєте красиву вишиванку за доступною ціною, чи хочете купити туніку, а може, знаходитесь в пошуку сукні на свято і на кожен день, чи просто бажаєте придбати блузу – тут з радістю допоможуть. У магазині пропонують вишиванки для всієї родини.

Де: вулиця Дудаєва, 3
Телефон: 032-261-45-51
Сайт

Галицька мануфактура вишивки “Арт-лев”

“АРТ-ЛЕВ” – український бренд, що спеціалізується на змішаному типі мануфактурного виробництва, в основному ручної роботи, а також машинної вишивки. Тут величезний вибір українських костюмів, віночків, обручів, бутоньєрок, герданів, намиста та інших аксесуарів.

Де: вулиця Зелена, 149
Телефон: 067-508-48-36; 050-209-59-65
Сайт

Tetyana Paliy

Торгова марка Tetyana Paliy – український виробник одягу зі старовинною національною вишивкою у сучасній інтерпретації. У магазині дизайнерки можна придбати як вишукану блузу на щодень, так і розкішну сукню нареченої або дружки. Є вишитий одяг для чоловіків і дітей. Величезний вибір аксесуарів.

Телефон: 067-674-31-28
Де: вулиця Котлярська, 16
Сайт