Середа, 24 Квітня

В садах на Святоюрській горі проведуть екскурсії (перелік)

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На території Святоюрської гори у Львові знаходяться унікальні Митрополичі сади, невелика частина яких є приватною територією, що належить церкві святого Юра. Мешканців і гостей міста запрошують відвідати Митрополичі сади Святоюрського комплексу. Про це повідомили у Фундації Духовного Відродження.

1. АВТОРСЬКА ЕКСКУРСІЯ
14/17/18 жовтня, 16:00, 17:00
Тривалість екскурсії: 1 год

Свято Покрови Пресвятої Богородиці має особливе значення для Собору св. Юра, адже це свято є важливим святом для Святоюрської гори: перший дерев’яний храм, попередник Собору Юра, посвячений Покрову Пресвятої Богородиці. У цей день впродовж багатьох років усіх бажаючих запрошували долучитись до святкування, тому цього року Фундація Духовного Відродження та Святоюрський центр організовують авторські екскурсії, які покликані відкрити історичну складову цього дня, познайомити містян зі складовими Святоюрського комплексу (Собором, Митрополичими палатами та садами та більше розповісти про Митрополита Андрея Шептицького, осідком якого була Святоюрська гора). Атмосферу святкування доповнять ярмарки, у яких Ви зможете взяти участь у прогулянці Митрополичими садами.

Благодійний внесок: 150 грн (для військових знижка 30%). Для дітей до семи років вхід безкоштовний (для дітей 7-14 років – 75 грн), для пенсіонерів – 75 грн.

Реєстрація за посиланням.

Додаткова інформація за номером: 097 702 77 17

2. ОГЛЯДОВА ЕКСКУРСІЯ хорами Собору св. Юра та Митрополичими садами
Тривалість: 40 хв.

Також мешканців запрошують прогулятися садами та побувати на хорах Архикатедрального Собору св. Юра, унікальністю яких є можливість учасників оглянути з їх висоти увесь периметр собору зсередини.

Прогулянка садами: 40 грн. (для військових знижка 30%). Огляд Собору з висоти хорів: 50 грн. (для військових знижка 30%)

Деталі за номером: 097 702 77 17

3. ВЕЧІРНЯ ЕКСКУРСІЯ

14/17/18 жовтня, 16:00

Тривалість: 1 год

Для львів’ян та гостей також підготували унікальну можливість насолодитись красою Митрополичих садів, які у вечірній час стають по-особливому прекрасними завдяки освітленню ліхтарів та панорамного вигляду вечірнього Львова. У такій атмосфері можна почути багато цікавих фактів про Святоюрський комплекс та прогулятись разом зі своїми друзями, сім’єю та рідними.

Благодійний внесок: 100 грн (для військових знижка 30%)

Реєстрація за посиланням.

Деталі за номером: 097 702 77 17

Довідка. Парк розташований на схилі Святоюрської гори. У 1772 році був обведений кам’яною загорожею. На початок XIX століття це був живописний парк з трьома терасами довкола митрополичого палацу. Це був приклад сакральних садів, якими оточувалися львіські монастирі і храми у минулому.