Понеділок, 24 Червня

У центрі Львова відбудуться майстер-класи з декорування взуття квітами

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У найближчі неділі, 13 та 20 вересня, у Львові проводитимуть щорічний арт-проект «Квіти в чоботях». Вже всьоме, на терасі винотеки Cafe1, що на площі Катедральна, 7, відбуватиметься конкурс на найкращу квіткову композицію. Читайте найцікавіші новини Львова за сьогодні.

Перші три переможці отримають сертифікати на будь-яку пару взуття від партнера «ЛеоМода». Перше місце — вечеря на двох від Cafe1. Голосування відбудеться 20 вересня. Опісля всі роботи залишаються на терасі Cafe1 для постійно діючої виставки.

«Якщо у вас в шафі давно сумують старенькі чобітки, дайте їм нове життя! Створіть з них унікальну квіткову композицію та беріть участь у конкурсі. На переможців чекають подарунки від винотеки Cafe1 та партнерів проекту», — зазначають організатори.

Цьогоріч організатори розширили формат проекту, і в його рамках відбудеться два майстер-класи «Квіти в чоботях».

«Якщо ви давно мріяли зробити щось прекрасне, але не могли знайти оригінальну тему чи те, що надихає вас по-справжньому, — ми все покажемо і розкажемо! Кожен учасник майстер-класу отримає пару взуття, декор, квіти, інвентар та буде творити арт-об’єкти разом з лекторами майстер-класу», — повідомляють автори проекту.

Учасників майстер-класів навчать, як правильно створювати композицію, розкажуть про те, як садити квіти, доглядати за ними та компонувати всі елементи згідно початкової ідеї. Також в рамках майстер-класів учасники дізнаються про мистецтво фотографії, предметної фотозйомки та як правильно сфотографувати свої роботи так, щоб зібрати найбільше вподобань та збільшити кількість підписників.

Дати проведення: неділя, 13 вересня, та неділя, 20 вересня. Початок о 12.00. Реєстрація за телефоном: 097 845 85 17 Лілія.