Вівторок, 21 Травня

У Трускавці відкрили Парк “живих” динозаврів: вартість та умови

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Нова незвичайна локація “Динопарк” викликала неабиякий резонанс у місцевих мешканців, переселенців і відпочивальників Трускавця. Лише за перші пів години роботи Парку “живих” динозаврів квитки придбали більше сотні людей, пише VG Львів.

Парк динозаврів у Трускавці розташований біля колишнього концертного залу “Мир” (перехрестя вулиць Бориславська-Сагайдачного). Через порожні санаторії-гіганти й численні недобуди, це місце місцеві охрестили “зоною відчуження”. Втім, нині його не впізнати. Територію прибрали, непролазні хащі вирубали, траву скосили. Територія “Динопарку” огороджена високим дерев’яним парканом. Вхід – із вулиці Бориславської. Ліворуч від входу розташована безкоштовна парковка для автомобілів.

ВАРТІСТЬ

Ціна дитячого квитка (від трьох до 12 років) у трускавецький “Динопарк” – 100 гривень, дорослого – (і діти від 12 років) 150 гривень.

Безоплатно: діти до трьох років, діти-сироти, діти-інваліди, учасники АТО та учасники бойових дій – безкоштовно (за умови пред’явлення відповідного посвідчення). Також вхід вільний для дітей у їхній День народження.

На відміну від багатьох трускавецьких закладів, де приймають лише готівку, тут є термінал і він працює – перевірено. Заплативши за вхід, замість квитка відвідувач отримує цупкий паперовий браслет на руку. З ним відвідувати “Динопарк” можна впродовж дня (будь-яку кількість разів). Тобто можна прийти зранку, а потім іще після обіду, і після полуденка. Головне – не загубити браслет!

Зазначимо, що значну частину отриманих із продажу квитків коштів власники “Динопарку” передають на допомогу Збройним силам України.

РОЗВАГИ У “ДИНОПАРКУ”

Роботизовані фігури-аніматроніки, які рухаються, кліпають очима, дихають і ревуть на все горло – “родзинка” Парку динозаврів. Біля кожної – табличка з підписом. Заходити за огороджувальну стрічку і чіпати “живих” динозаврів заборонено, але на території є гігантський ящур, якого можна не лише погладити, але й осідлати. Це Анкилозавр. Аби покататися на ньому майже завжди доводиться стояти у черзі.

Окрім динозаврів, у новій трускавецькій атрації є ще чимало розваг: пісочниці, гойдалки, міні-батути, автомобільчики, на яких можна роз’їжджати дерев’яними доріжками. Користування усім цим входить у вартість квитка.

“Динопарк” щодня з 10.00 до 21:00.