Неділя, 25 Вересня

У Стрийському парку медики безкоштовно консультуватимуть львів’ян

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

У суботу, 22 червня, у Стрийському парку від 12:00 до 17:00 проходитиме фестиваль здоров’я та активного стилю життя «Живи Активно!», інформує Zaxid.net.

Ті, хто давно не навідувався у поліклініку і не проходив жодних обстежень, може дізнатися про стан свого здоров’я, прийшовши погуляти у Стрийський парк. Тут працюватиме своєрідна виїзна поліклініка на природі, в якій можна буде проконсультуватися зі спеціалістами різних спеціальностей.

Львів’яни зможуть дізнатися про рівень цукру у крові, зробити електрокардіограму, виміряти тиск, дізнатися про ризики виникнення серцево-судинних захворювань тощо. Усі консультації – безкоштовні.

Відвідувачі цього заходу матимуть можливість проконсультуватися у кардіолога, дієтолога, ортопеда, сімейного лікаря, окуліста, алерголога та інших лікарів, повідомляє прес-служба ЛМР.

Дітей також треба приводити у Стрийський парк. Якщо у них є проблеми зі здоров’ям, то можна проконсультуватися з фахівцем. Окрім цього, на дітей у парку чекає багато різноманітних розваг.

Організатори заходу кажуть, що кожен відвідувач, незалежно від віку і темпераменту, отримає для себе корисні знання і поради. Фахівці розкажуть, що робити, аби не хворіти, як схуднути і підібрати власну дієту, як розвивати дитину тощо.

Організатор фестивалю — всеукраїнська громадська організація «Асоціація превентивної та антиейджинг медицини». Вона є організатором більше 400 заходів для лікарів та пацієнтів по всій Україні.

Share.