Четвер, 13 Червня

У Шевченківському гаю створили гарбузову фотозону

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Кажуть, яскрава знимка із гарбузом позитивно впливає на настрій та заспокоює нерви.

Цього року, на жаль, у Музеї народної архітектури і побуту ім. Климентія Шептицького (відомий як Шевченківський гай) не святкували традиційний День гарбуза, де б ви поласували гарбузовими смаколиками, познайомилися із кулінарними новинками страв із гарбуза, а також взяли участь у різноманітних змаганнях.

Однак цьогоріч там створили осінню яскраву фотозону із гарбузами, сіном, возом, калиною, яблуками та іншими атрибутами.

Додамо, що вартість квитка до Шевченківського гаю становить 50 грн, а пільгового — 30 грн. Графік роботи: з 10.00 до 18.00.

Адміністрація Музею закликає, щоб люди акуратно поводились біля фотозони, адже після останніх вихідних її доводилось ледь не заново поновлювати.

Ліворуч на фото – автори фотозони: Ігор Кушнірук і Святослав Фот

Працівниці Музею

Довідка: Музей народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького – це музей під відкритим небом. Він розташований недалеко від парку «Високий замок», на території, яку місцеві називають Кайзервальд. Відомий вчений Іларіон Свєнціцький ще в 30-их рр. XX століття започаткував роботу зі створення музею, який тепер називаємо скансен – етнографічний комплекс просто неба. Тут Ви можете побачити близько 120 пам’яток народної архітектури із західних регіонів України. Вся територія Шевченківського гаю поділена на шість маленьких сіл: Бойківщина, рівнинне Закарпаття, Лемківщина, Львівщина, Буковина, Покуття, Гуцульщина, Полісся, Волинь. Такі ж самі назви мають і міні-села. Ви зможете зайти до хати, яка побудована ще у 1749 році. До речі, тут, поміж всіх світових скансенів, зібрана найбільша кількість старовинних храмів.