Неділя, 21 Квітня

У понеділок у Винниках відбудеться матч зірок «Карпат» і «Дніпра»

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У понеділок, 7 травня, о 17:00 на стадіоні імені Богдана Маркевича відбудеться товариський матч між ветеранами львівських «Карпат» та «Дніпра», передає Винники.Plus.

Організаторами цікавого заходу, на який з’їдуться футбольні зірки минулого зі Львова та Дніпра, є видатний тренер, голова комітету національних збірних ФФУ Мирон Маркевич, президент футбольного клубу «Рух» (Винники) Григорій Козловський та Федерація футболу Львівської області.

А подивитися у понеділок, 7-го травня, у Винниках і справді буде на кого. З Дніпра до Винник готуються приїхати такі легендарні футболісти, як Володимир Багмут, Сергій Назаренко, Олег Таран, Євген Яровенко, Сергій Башкіров, Олег Шелаєв, Олександр Рикун, Микола Федоренко та інші. До речі, футбольний клуб «Дніпро» цього року відзначає 100-річчя від часу заснування, тож і цей поєдинок ляже в канву святкування.

Кольори «Карпат» захищатиме не менш зіркова компанія у складі таких відомих виконавців, як Анатолій Саулевич, Микола Лапко, Іван Павлюх, Андрій Сапуга, Андрій Тлумак, Олександр Чижеський, Роман Толочко, Андрій Покладок, Віталій Шумський, Любомир Вовчук, Богдан Стронціцький та інші, а також, як підсилення, президент «Руху» Григорій Козловський.

Ветерани зіграють два тайми по 30 хвилин кожен. Цікаво, що організатор дійства Мирон Маркевич, чия кар’єра тісно пов’язана із цими двома клубами, планує вийти на футбольне поле по декілька хвилин і за «Карпати», і за «Дніпро».

Тож приходьте найближчого понеділка на винниківський стадіон імені Богдана Маркевича, і ви матимете змогу доторкнутися до футбольної історії і повболівати за видатних футбольних персонажів, чия майстерність, як відомо, не старіє з роками!