У пащі акули: як у Львові працює унікальний музей оптичних ілюзій

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У центрі Львова на вул. Дудаєва влітку відкрили унікальний Музей фотоілюзій, розповідає Zaxid.net.

Тут є 16 різних локацій, кожна з яких є різною за формою, стилем та емоціями, які має відчути людина, фотографуючись там.

Натрапивши на фото з музею фотоілюзій складається враження, що люди, які їх публікують, побували за кордоном. У Америці, Японії, Еміратах такі музеї притягують любителів нестандартних фото. Люди, використовуючи декорації музеїв, можуть зробити фото у польоті, стати частиною відомих картин, приборкувати диких тварин. Найважливіше – це увімкнути фантазію.

Тут можна і треба торкатись до експонатів, а емоції та фантазія відвідувачів заміняють екскурсоводів. У цьому музеї ви зможете спробувати вибратися з пащі акули, стати частиною картини ван Гога чи навіть застрибнути на спину людині-павуку.

Музей фотоілюзії

Кімнату Еймса можна побачити практичну у будь-якому музеї оптичних ілюзій за кордоном. Це приміщення неправильної форми, яке у першій половині ХХ ст. спроектував американський офтальмолог Альберт Еймс.

З першого погляду кімната Еймса має вигляд звичайної кімнати: підлога, задня стінка та дві бокові стіни. Однак справжня форма кімнати трапецієвидна: нахилені стіни, стеля та підлога, а один з кутів кімнати розташований набагато ближче до спостерігача, ніж інший.

Якщо у цю кімнату, наприклад, заходять двоє дорослих людей, то одна здаватиметься набагато нижчою за іншу. Такий ефект оптичної ілюзії можна отримати, якщо сфотографувати їх з правильного ракурсу.

Музей фотоілюзії

Дивитись на локації цього музею треба через призму фотоапарату чи телефону, адже камера створює ефект оптичної ілюзії, який часом не вдається побачити очима.

Музей фотоілюзії

Графік роботи: музей фотоілюзій розташований на вул. Дудаєва, 14 та працює щодня з 11:00 до 20:00.

Вартість: вхідний квиток для однієї людини коштує 150 грн (при реєстрації на сайті музею 100 грн), за додаткову оплату відвідувачі можуть також замовити професійну зйомку у музеї.

Share.