Вівторок, 16 Квітня

У Львові розпочався театральний фестиваль “Золотий лев”

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові розпочався 31-й театральний фестиваль «Золотий Лев на вулиці – 2020». Це не просто вуличний фестиваль, а театральна європейська традиція та один з найпрестижніших театральних форумів України. Щороку він перетворює Львів на величезну театральну сцену, дарує яскраві враження і відчуття.

Традиційно від мав би розпочатись із карнавальної ходи, проте через карантин її провести не вдалося. Старт фестивалю дало карнавальне відкриття одразу на трьох різних локаціях міста.

фото: Олександр Мазуренко / ЛМР

У 2020 році фестиваль проходить з дотриманням всіх карантинних обмежень: фізичної дистанції, маскового режиму, вимірювання температури глядачам перед кожною виставою, а в місцях, де відбуватимуться вистави, будуть розміщені дезінфектори для рук.

Театральний фестиваль відбуватиметься продовж 2−4 жовтня на таких локаціях: площа перед університетом Івана Франка, дворик Ратуші, площа перед Центром Довженка. Деякі вистави, які відбуватимуться у дворику Ратуші, будуть платними.

 

У зв’язку з пандемією, цьогоріч на «Золотий Лев» завітали лише українські колективи. Колективів з-за кордону не буде. Однак 4 жовтня, в рамках фестивалю «Золотий Лев», відбудеться онлайн-дискусія — обговорення, в якій візьмуть участь директори міжнародних театральних фестивалів з-за кордону та України, щоб поділитись досвідом та обговорити проблеми, які торкнулись цього року практично всіх фестивалів — як європейських, так і українських.